Planet GS-5220-24U4XV 24-Port Gigabit PoE + 4-Port Gigabit SFP switch

Ár:
343.386 Ft (270.383 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: GS-5220-24U4XV
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Planet MGB-SX 1-port 1000Base-SX Multi-Mode SFP modul (optika) 550m Planet MGB-SX 1-port 1000Base-SX Multi-Mode SFP modul (optika) 550m
8.854 Ft (6.972 Ft + ÁFA)
Planet MGB-GT 1-port 1000Base-T Ethernet SFP modul (réz) Planet MGB-GT 1-port 1000Base-T Ethernet SFP modul (réz)
15.306 Ft (12.052 Ft + ÁFA)
Menny.:db
További információk a termékről