Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Planet FGSW-2622VHP 24-Port 10/100TX PoE + 2-Port Gigabit TP/SFP Combo switch

Ár:
130.484 Ft (102.743 Ft + ÁFA)
Gyártó:
Gyártó cikkszám: FGSW-2622VHP
Elérhetőség: 1 db raktáron
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Planet MGB-SX 1-port 1000Base-SX Multi-Mode SFP modul (optika) 550m Planet MGB-SX 1-port 1000Base-SX Multi-Mode SFP modul (optika) 550m
8.209 Ft (6.464 Ft + ÁFA)
Planet MGB-GT 1-port 1000Base-T Ethernet SFP modul (réz) Planet MGB-GT 1-port 1000Base-T Ethernet SFP modul (réz)
16.112 Ft (12.687 Ft + ÁFA)
Menny.:db

Csatolt dokumentumok

Leírás és Paraméterek

PoE portok száma 24 port PoE
Ethernet portok száma 2 port
SFP portok száma 2 port
PoE szabvány 802.3at High power PoE+ - 30W
Össz. PoE teljesítmény 300 W
Switch port sebesség 10/100 Mbps PoE - Gigabit Ethernet
Menedzselhetőség Igen
Méret 19" 1U
Tápellátás 230Vac belső tápegység
HARDVER TULAJDONSÁGOK
802.3af/802.3at PoE Injector Ports 24
10/100BASE-TX MDI/MDIX Ports 24
10/100/1000BASE-T MDI/MDIX Portok 2
1000BASE-X SFP/mini-GBIC Slots 2
Switch Arhitektúra Store-and-Forward
Optikai Switch 12.8Gbps/non-blocking
Adatátviteli Sebesség@64 bytes 9.5Mpps@64bytes
Fizikai Cím Tábla 8K entries
Maximum Frame Méret 9216 bytes
Adatfolyam Vezérlés IEEE 802.3x pause frame for full duplex; back pressure for half duplex
LED System Power (Green)
10/100BASE-TX RJ45 Interfészek 10/100Mbps LNK/ACT (Green)
PoE-in-Use (Orange)
10/100/1000BASE-T RJ45/SFP Interfészek LNK/ACT (Green)
10/100Mbps (Red)
1000Mbps (Green)
LCD Monitor (W x D) 40.6 x 30.5 mm, 2-inch
Gomb Menu, Enter, Back, Up and Down
Méretek (Szé x Mé x M) 233 x 440 x 44 mm (1U height)
Burkolat Metal
Tömeg 3.4kg
Tápellátás AC 100~240V, 50/60Hz, 5A max.
Teljesítmény Felvétel Max. 330 watts/1132 BTU
Ventilátor 3
Érintésvédelem Contact Discharge of ±6KV DC
Air Discharge of ±8KV DC
Túlfeszültség Védelem ±6KV
POWER OVER ETHERNET
PoE Szabványok IEEE 802.3af POWER OVER ETHERNET/PSE
IEEE 802.3at POWER OVER ETHERNET Plus/PSE
PoE Tápellátás Type End-span
PoE Táp Kimenet Per port 54V DC, 300mA. max. 15.4 watts (IEEE 802.3af)
Per port 54V DC, 600mA. max. 30 watts (IEEE 802.3at)
PoE PIN Kiosztás 1/2 (+), 3/6 (-)
PoE Teljesítmény 300 watts
Max. Class 2 Eszközök Száma 24
Max. Class 3 Eszközök Száma 23
Max. Class 4 Eszközök Száma 11
MEGFELELŐSÉGI SZABVÁNYOK
Szabályozási Megfelelőség FCC Part 15 Class A, CE
Hálózati Szabványok IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3ab Gigabit 1000BASE-T
IEEE 802.3z Gigabit SX/LX
IEEE 802.3x Adatfolyam Vezérlés and back pressure
IEEE 802.3af POWER OVER ETHERNET
IEEE 802.3at POWER OVER ETHERNET Plus
IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE)
KÖRNYEZETI TULAJDONSÁGOK
Működés Hőmérséklet:-10 ~ 60 degrees C
Páratartalom:10 ~ 90% (non-condensing)
Tárolás Hőmérséklet:-10 ~ 70 degrees C
Páratartalom:5 ~ 90% (non-condensing)