Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Planet GT-805A 10/100/1000BASE-T - 100/1000BASE-X média konverter(mini-GBIC,SFP)

Ár:
24.032 Ft (18.923 Ft + ÁFA)
Gyártó:
Gyártó cikkszám: GT-805A
Elérhetőség: 2 db raktáron
Menny.:db

Csatolt dokumentumok

Leírás és Paraméterek

Ethernet portok száma 1 port
SFP portok száma 1 port
Switch port sebesség Gigabit Ethernet
Méret Asztali kivitel
Tápellátás 230Vac külső tápegység adapter
HARDVER TULAJDONSÁGOK
Hardver Verzió 3
Portok 1 x 10/100/1000BASE-T port,
GT-802:
1 x 1000BASE-SX SC port 
GT-802S:
1 x 1000BASE-LX SC port 
GT-805A:
1 x 100/1000BASE-X SFP port 
GT-806A15/GT-806B15/GT-806A60/GT-806B60:
1 x 1000BASE-BX SC port
Réz Csatlakozó RJ-45 port (Auto-MDI/MDI-X) Twisted Pair
Optikai Csatlakozó GT-802/GT-802S:SC
GT-805A:SFP
GT-806A15/GT-806B15/GT-806A60/GT-806B60:WDM SC
Maximális Optikai Távolság GT-802:220/550m
GT-802S:10km
GT-805A:N/A
GT-806A15:15km
GT-806B15:15km
GT-806A60:60km
GT-806B60:60km
Lézerfény Hullámhossz GT-802:850nm
GT-802S:1310nm
GT-805A:N/A
GT-806A15:
  TX:1310nm
  RX:1550nm
GT-806B15:
  TX:1550nm
  RX:1310nm
GT-806A60:
  TX:1310nm
  RX:1550nm
GT-806B60:
  TX:1550nm
  RX:1310nm
Max. Optikai Adóteljesítmény GT-802:-4dBm
GT-802S:-3dBm
GT-805A:N/A
GT-806A15:-3dBm
GT-806B15:-3dBm
GT-806A60:+5dBm
GT-806B60:+4dBm
Min. Optikai Adóteljesítmény GT-802:-9.5dBm
GT-802S:-9.5dBm
GT-805A:N/A
GT-806A15:-9dBm
GT-806B15:-9dBm
GT-806A60:0dBm
GT-806B60:-1dBm
Max. Bemeneti Teljesítmény GT-802:N/A
GT-802S:-3dBm
GT-805A:N/A
GT-806A15:-3dBm
GT-806B15:-3dBm
GT-806A60:-2dBm
GT-806B60:-2dBm
Min. Bemeneti Teljesítmény GT-802:-18dBm
GT-802S:-20dBm
GT-805A:N/A
GT-806A15:-21dBm
GT-806B15:-21dBm
GT-806A60:-25dBm
GT-806B60:-25dBm
Optikai Link Erőforrás GT-802: 
  3dB(62.5/125μm)
  4dB(50/125μm)
GT-802S:4.9dB
GT-805A:N/A
GT-806A15:12dB
GT-806B15:12dB
GT-806A60:25dB
GT-806B60:24dB
LED Jelzőfények ■ PWR
■ TP LINK/ACT, 1000
■ Fiber LINK/ACT
DIP Switch LFP function (Disable/Enable) setting
Teljesítmény 4.6 watts / 15 BTU (maximum)
Tápellátás DC 5V/2A
Méretek (Mé x Sz x M) 26 x 70 x 97 mm
Tömeg 0.2kg
KONVERTER TULAJDONSÁGOK
Sebesség Twisted-pair:
  10/20Mbps for half/full-duplex
  100/200Mbps for half/full duplex 
  2000Mbps for full-duplex
Fiber-optic: 
  2000Mbps for full-duplex
  200Mbps for full-duplex (GT-805A only)
Hálózati Kábelek Twisted-pair
  10BASE-T:2-pair UTP Cat. 3,4,5, up to 100m
  100BASE-TX:2-pair UTP Cat. 5, up to 100m
  1000BASE-T:4-pair STP Cat 5 up to 100m
Fiber-optic Cable
1000BASE-SX:
  50/125μm or 62.5/125μm multi-mode fiber cable, up to 220/550m. 
1000BASE-LX:
  9/125μm single-mode cable, providing long distance for 10/15/20/30/40/50/60/70/120km (vary on SFP module)
100BASE-FX:
50/125μm or 62.5/125μm multi-mode fiber cable, up to 2km(vary on SFP module)
9/125μm single-mode cable, providing long distance for 20/40/60m (vary on SFP module)
OAM TS-1000 and IEEE 802.3ah Terminal mode supported
Jumbo Csomagméret 9K
MEGFELELŐSÉGI SZABVÁNYOK
Hálózati Szabványok IEEE 802.3, 10BASE-T 
IEEE 802.3u, 100BASE-TX
IEEE 802.3ab, 1000BASE-T
IEEE 802.3z, 1000BASE-SX/LX
IEEE 802.3x Full-duplex flow control
KÖRNYEZETI TULAJDONSÁGOK
Működési Környezet Operating temperature:0 to 50 degrees C; Humidity:5~95% non-condensing
Tárolási Környezet storage temperature:-10 to 70 degrees C; Humidity:5~95% non-condensing
Előírási Megfelelőség FCC Class A, CE Class A