Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Planet ISW-621TF 4-Port 10/100TX Ethernet + 2-Port 100FX SFP Ethernet switch

Ár:
30.484 Ft (24.003 Ft + ÁFA)
Gyártó:
Gyártó cikkszám: ISW-621TF
Elérhetőség: 3 db raktáron
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Planet MGB-SX 1-port 1000Base-SX Multi-Mode SFP modul (optika) 550m Planet MGB-SX 1-port 1000Base-SX Multi-Mode SFP modul (optika) 550m
8.854 Ft (6.972 Ft + ÁFA)
Planet MGB-GT 1-port 1000Base-T Ethernet SFP modul (réz) Planet MGB-GT 1-port 1000Base-T Ethernet SFP modul (réz)
15.306 Ft (12.052 Ft + ÁFA)
Menny.:db

Csatolt dokumentumok

Leírás és Paraméterek

Ethernet portok száma 4 port
SFP portok száma 2 port
Switch port sebesség 10/100 Mbps Ethernet
Menedzselhetőség Nem
Méret DIN sínre szerelhető
Tápellátás Külső tápegység, nem tartozék!
Működési feszültség 12~48Vdc / 24Vac
Besorolás Ipari kivitel
HARDVER TULAJDONSÁGOK
Réz Csatlakozások Ports
 ‧4 x 10/100Base-TX, auto negotiation, auto-MDI/MDI-X
Kábel
 ‧10Base-T:2-pair UTP Cat. 3, 4, 5 cable (100meters, max.)
 ‧100Base-TX:2-pair UTP Cat. 5, 5e, 6 cable (100meters, max.)
Optikai Csatlakozások Port / Type
 ‧2 x 100Base-FX / LC interfaces
Kábel
 ‧Multi-mode:50/125μm / 62.5/125μm fiber
 ‧Single-mode:9/125μm fiber
Méretek (Sz x Mé x M) 135 x 97 x 32 mm
Tömeg 442g
Tápellátás 12~48V DC,
Redundant power with polarity reverse protection
Teljesítményfelvétel Max. 16 watts / 54 BTU
Telepítés DIN rail kit / wall mount ear
Riasztások Provides one relay output for power failure
Alarm relay current carry ability:1A @ DC 24V
SWITCH TULAJDONSÁGOK
Switch Működési Séma Store-and-Forward
Cím Táblázat 2K entries
Buffer 1Mbit
Adatfolyam Vezérlés Back pressure for half duplex
IEEE 802.3x pause frame for full duplex
Optikai Switch 1.2Gbps
Átviteli Sebesség (csomag/mp) 0.89Mpps @ 64Bytes
MEGFELELŐSÉGI SZABVÁNYOK
Hálózati Szabványok IEEE 802.3 Ethernet, 10Base-T
IEEE 802.3u Fast Ethernet, 100Base-TX, 100Base-FX
IEEE 802.3x Flow Control
Előírási Megfelelőség FCC Part 15 Class A, CE
Stabilitási vizsgálatok IEC60068-2-32 (Free fall)
IEC60068-2-27 (Shock)
IEC60068-2-6 (Vibration)
KÖRNYEZETI TULAJDONSÁGOK
Hőmérsékleti tartomány Operating:-40~75 degrees C
Storage:-40~85 degrees C
Páratartalom Operating:5~90%
Storage:5~90% (non-condensing)